عملکرد ۳ ماهه اول سال ۹۶ هیات کاراته شهرستان بندرلنگه منتشر شد

[ad_1]

به گزارش لنگه نیوز مهدی صابری رئیس هیات کاراته شهرستان بندرلنگه به تشریح عملکرد سه ماه نخست سال ٩۶ پرداخت.صابری با اعلام این خبر که تعداد کاراته کاهای سازمان یافته این شهرستان از مرز ١۶٠ نفر گذشت اظهار امیدواری کرد با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در هیات کاراته شهرستان شاهد افزایش بیمه شدگان بیشتری تا پایان سال ٩۶ خواهیم بود.

رئیس هیات کاراته شهرستان گفت فعالیت های این هیات در روزهای نخست سال با اعزام سه کاراته کا به انتخابی تیم ملی رده نوجوانان ، جوانان و امید به استان قم آغاز شد.وی ادامه داد پس از این اعزام ، محمدرضا امیری و سمیه تکمار از سوی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران به مرحله دوم انتخابی مسابقات آسیایی قزاقستان دعوت شدند .

این مقام مسئول اضافه کرد از دو تن از کاراته کاهای شهرستان به مناسبت روز جوان به پاس حضور در اردوهای تیم ملی و کسب عناوین مختلف قهرمانی توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان در حاشیه جلسه با معاون وزیر ورزش و جوانان تقدیر بعمل آمد.

وی عنوان کرد با توجه به مقارن شدن ماه مبارک رمضان در خرداد ، برنامه ریزی های خوبی برای پر کردن اوقات فراغت و ایجاد محیطی سالم و شاداب برای جوانان شهرستان صورت گرفت و دهمین دوره مسابقات ماه رمضان بعد از افطار توسط کومیته مسابقات شهرستان طبق روال سالهای گذشته برگزار گردید .صابری اضافه کرد با توجه به درگذشت استاد هوشنگ مرادی تصمیم بر این شد که مسابقات آقایان یادواره این مرحوم برگزار گردد و همچنین مسابقات دختران با عنوان روز جهانی قدس برگزار گردید. رئیس هیات کاراته شهرستان بندرلنگه ادامه داد حدود ١٠۵ نفر در این مسابقات از ۵ باشگاه سطح شهرستان شرکت کردند.

صابری در خاتمه افزود با توجه به ایام تعطیلی مدارس و فرارسیدن فصل تابستان برنامه ریزی های خوبی در دستور کار این هیات برای پر کردن اوقات فراغت و برگزاری کلاس آموزش کاراته در سه ماه تابستان انجام شده است.وی در خاتمه با تشکر از حمایت های همیشگی اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرلنگه خاطر نشان شد که هم اکنون ١٠ باشگاه فعال از دو سبک شوتوکان و کیوکوشین در سطح شهرستان به فعالیت در زمینه رشته رزمی کاراته مشغول می باشند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *