منتخبان مسابقه ی عکس لنگه نیوز در بخش پرمخاطب ترین تصاویر مشخص شدند

[ad_1]

به گزارش لنگه نیوز پس از شروع دومین دوره ی مسابقه ی عکس لنگه نیوز با حمایت امور آب و فاضلاب شهرستان بندرلنگه ۳ عکس منتخب به مخاطبان لنگه نیوز در بخش پرمخاطب ترین تصاویر مشخص شدند.در این بخش مسابقه آقای حسین تشکر از بندرخمیر با کسب ۴۹۹ رای از هواداران خود ، بیشترین مخاطب را برای تصویر خود جذب کرد و برنده ی ۲۰۰ هزار تومان جایزه ی نقدی به همراه تندیس ویژه ی دومین مسابقه ی عکس لنگه نیوز شد.نفر دوم در این بخش خانم فاطمه ی زارعی از بندرعباس با کسب ۴۸۳ رای از هواداران خود بود.ایشان نیز برنده ی ۱۰۰ هزار تومان جایزه ی نقدی به همراه تندیس ویژه ی دومین مسابقه ی عکس لنگه نیوز شدند.

نفر سوم در این بخش نیز خانم احلام قاسمیان از بندرلنگه بودند که توانستند با کسب ۴۷۸ رای از هوارادان خود به مقام سوم این دوره از مسابقه ی عکس لنگه نیوز دست یابند.به ایشان مبلغ ۵۰ هزار تومان جایزه ی نقدی و تندیس ویژه ی این مسابقه ی عکس تقدیم می شود.

ساعت انتخاب تصاویر برتر در این بخش از مسابقه ۱۰ صبح امروز شبه ۲۴ تیرماه بود.

در بخش پربازدیدترین تصاویر نیز با توجه به اینکه ربات ویژه ی این مسابقه مشغول آنالیز بازدیدهای تصاویر می باشد ، طی دو روز آینده برندگان بخش پربازدیدترین عکس نیز اعلام خواهد شد.لنگه نیوز پیشتر اعلام کرده بود که تصاویری که از بازدیدهای تغلبی استفاده کنند ، از مسابقه حذف خواهند شد.

لازم به یادآوری است دومین مسابقه ی عکس لنگه نیوز با سه موضوع مدیریت مصرف ، طبیعت و خشکسالی و پیشنهاد در خصوص مصرف بهینه آب برگزار شد.

حامی ویژه ی دومین مسابقه ی عکس لنگه نیوز اداره ی امور آب و فاضلاب شهرستان بندرلنگه بود.سومین مسابقه ی عکس لنگه نیوز با جوایز بیشتر و با حمایت شهرداری بندرتاریخی بندرکنگ به زودی شروع خواهد شد و مخاطبان میتوانند پس از انتشار قوانین سومین مسابقه ی عکس لنگه نیوز ، تصاویر خود را برای تحریریه ی لنگه نیوز ارسال نمایند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *